Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
420 postów 4707 komentarzy

Autorytetom zastępczym: Stop!

1normalnyczlowiek - Jak mądre - to pochwal i powiedz innym, a jak złe to ... też powiedz innym a mi zwróć uwagę! Ale: Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

700policjantów na Antypolskim Marszu Hitlerowców Stalinowców

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

300 zwolenników ideologii totalitarnych przeszło pod ochroną policji ulicami Warszawy.

       Prawdopodobnie większe zdziwienie może wywoływać podanie liczby policjantów ochraniających marsz  pod hasłem: "Razem Przeciwko Nacjonalizmowi i Faszyzmowi", niż tak jednoznaczne "zdefiniowanie" osób biorących udział w tym marszu. Bo i skąd wziąć tę liczbę, skoro jedynym źródłem informacji są przekazy medialne a więc tylko dźwięk i obraz. A kamery "reporterskie" pokazywały głównie maszerujących - nie policjantów! Może w takim razie, zanim przejdę do rzeczy, najpierw rozwieję te wątpliwości. Otóż zakładając - z naciskiem na słowo "ZAKŁADAJĄC" - że mainstreamowe media spod znaku: "Cała Правда Całą Dobę", mówią (i pokazują!) prawdę, mogliśmy się od nich dowiedzieć, że w tym marszu "Razem przeciwko Nacjonalizmowi" wzięło udział 1000 osób. Skoro tak było, to dlaczego reporterzy tychże mediów - zamiast po prostu pokazać te setki osób - dokonywali ekwilibrystycznych sztuczek, by się nie przewrócić idąc tyłem i "kadrując" cały ten marsz z poziomu ok. 1 metra - tak żeby widać było głównie transparent z napisem: "Razem Przeciwko Nacjonalizmowi i Faszyzmowi"??? Dlaczego tak "po łebkach" potraktowano osoby maszerujące za tym transparentem, migając tylko kamerami, zamiast dokładnie pokazać ten "niekończący się" tłum oburzonych na to co się w Polsce dzieje, na budzące się widmo nacjonalizmu i faszyzmu - jak sami twierdzą? Odpowiedź jest prosta: Ponieważ - jak można było w przybliżeniu policzyć - udział wzięło ok. 300 osób! A to zabrzmiałoby "i śmieszno i straszno|" w przekazach dnia, że tylko tylu przeciwników udało się zgromadzić pod tak szumnymi hasłami ... więc konieczny był cud rozmnożenia. Jako że w takie cuda nie wierzę, więc potraktowałem podawane liczby poważnie i z tej racji, że wokół tego pochodu widać było dość znaczną ilość policjantów i policyjnego sprzętu dokonałem MATEMATYCZNEGO wyliczenia, biorąc pod uwagę WSZYSTKICH obecnych na marszu:

1000 - 300 = 700

i stąd się wzięła, podana na początku, liczba policjantów zaangażowanych w całe to przedsięwzięcie.

Jak widać, ciągle rozbudowywana infrastruktura inwigilacji obywateli i tym razem zawiodła, bo - ku zdziwieniu ministrów, tego od "cyfryzacji", tego co to "ciągle idzie po nas" i tego od mowy nienawiści, co mieszka w "strefie zbolszewizowanej" - nikt się nie zainteresował maszerującym lewactwem. Tak wielkie zaangażowanie sił porządkowych, okazało się jedynie nieudolną próbą pompowania nastrojów histerii wokół zbliżających się obchodów  Święta Niepodległości. Ale co się dziwić, skoro patrząc na uczestników tego marszu, to śmiało można powiedzieć, że policja chroniła ... ale grupkę faszystowskich i bolszewickich złogów, wywodzących się ze środowiska tzw. krytyki politycznej i kultury liberalnej, przed normalnymi Polakami.

Bo i popatrzmy kogo tam widzimy - oprócz  tej słodkiej idiotki, nie znającej narodowości swoich rodziców:

Ona nie wie kim są jej rodzice

m.neon24.pl/7073bf6baa7895e27cd5eec81ee5116f,14,0.jpg

a którą "przyuważył" podlasie21

p21.neon24.pl/post/101447,nawet-prof-cieszewski-to-zauwazyl

Mamy na tym marszu nie tylko Ewę Hołuszko, która kiedyś była Markiem Hołuszko

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/walczyla-z-wladza-dzis-walczy-z-rzeczywistoscia-kiedys-jako-marek-dzis-ewa,304610.html

czy 86-letnią Jadwigę Haleniuk, której rzeczywiście należałoby "zabrać dowód", skoro twierdzi, że na marszu znalazła się by uczcić Janusza Korczaka i skoro wychowała równie zakłamaną córkę, Iwonę Grodzką, dodającą: "A ja jestem tu, bo nie zgadzam się na to, co się dzieje. Skrajna prawica rośnie w siłę. Nie chcę żyć w kraju ogarniętym nienawiścią do wszelkiej różnorodności." Nie wiadomo, czy to głupota przemawia przez te panie, czy  zakłamanie a może "zwykła" chciwość, sprzedajność i nadzieja na jakieś profity za głoszenie politpoprawnych bzdur?

wyborcza.pl/1,75248,14923187,Tloczno_pod_brama_UW__Rusza_Marsz_przeciw_Nacjonalizmowi.html

Czy na to samo liczy pani Ewa Stasiuk, opowiadająca: "Mieszkam niedaleko pl. Na Rozdrożu. Miałam okazję widzieć Marsz Niepodległości z bliska. Łysi bojówkarze szli z pochodniami. Przeszły mnie ciarki, bo to wyglądało jak wycięte z kronik dokumentalnych z czasów III Rzeszy. Przeraża mnie to, że organizacje podobne do ONR są coraz bardziej widoczne. Ich marsze gromadzą tłumy. Czuję, że mogą wejść do Sejmu"

Nie wiem co to za pani, ale wygląda na to, że jest  niewykształconą i strasznie schorowaną osobą, cierpiąca na demencję starczą - do tego na "wybiórczą demencję" - gdyż  pamięta widok pod swym oknem, pamięta kroniki z czasów III Rzeszy a nie pamięta marszu "faszystów" z PO

Faszyści z pochodniami

foto2.m.onet.pl/_m/15c3342326beb96829af4dfd88d38276,10,19,0.jpg

 "faszystów" z Oslo

forum.gazeta.pl/forum/w,28,119758673,,Znowu_marsz_z_pochodniami.html

lub "faszystów" próbujących "Odzyskać noc"

forum.gazeta.pl/forum/w,297,18483846,18513534,Re_Marsz_przez_Prage_Odzyskac_noc_.html

Na tym samym marszu znajdujemy czołowe działaczki totalitarnej ideologii gender, atakujące kłamliwie i bezczelnie polskich patriotów a broniące stalinowskich morderców. Udzielała się tam, kolejny raz hańbiąc funkcję wicemarszałka Sejmu, Wanda Nowicka oraz aktywistka z fundacji o niewinnie brzmiącej nazwie "Fundacja MaMa", promująca się za nasze pieniądze, jako stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Patrycja Dołowy. Obie te panie przyznały, że uczestniczą w marszu, bo boli je fakt,  iż stalinowski bandyta Zygmunt Bauman był przeganiany z polskich uczelni. Oburzał je też brak szacunku dla komunistycznych aparatczyków, którzy raczyli dogadać się z koncesjonowanymi opozycjonistami w Magdalence i przy Okrągłym Stole.

warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,14921458,Marsz_Razem_przeciwko_Nacjonalizmowi___Przeraza_mnie.html

 

Patrząc na nich wszystkich, należy ponieść inne hasło:

Stop faszystom i bolszewikom z Platformy Obywatelskiej, Krytyki Politycznej i z mainstreamowych mediów! Nie z nami te numery, Donald!

KOMENTARZE

  • @night rat
    "Komunizm im jakoś nie przeszkadza ..."

    ---> Oni wyssali komunizm z mlekiem matki traktorzystki i z genami ruskiego sołdata, więc nie może im przeszkadzać.

    Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031