Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
420 postów 4707 komentarzy

Autorytetom zastępczym: Stop!

1normalnyczlowiek - Jak mądre - to pochwal i powiedz innym, a jak złe to ... też powiedz innym a mi zwróć uwagę! Ale: Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

Za ile się sprzedaje Anita Werner?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziennikarska prostytucja rozwija się dzięki m.in. Anicie Werner, rozpowszechniającej kłamstwa, dokładnie wpisujące się w linię programową TVN24.

Praktycznie we wszystkich tzw. wiodących mediach, od TVP i PR poczynając, poprzez Polsat, Superstację ... a na TVN i TOK FM kończąc, kampania kłamstw rozkręca się już praktycznie do granic absurdu. Powszechna stała się w nich praktyka, wymyślania na poczekaniu, bądź podchwytywania pierwszych lepszych bzdur na temat Kaczyńskiego i pozostałych członków PiS-u. Następuje wałkowanie we wszystkich możliwych kierunkach, aż do wyczerpania weny twórczej i zmęczenia materiału (targetu), co oznacza, że trzeba szybko szukać kolejnego tematu. W ostatnich dniach takim modnym tematem stała się teza, ukuta przez głupiejącego z dnia na dzień w zastraszającym tempie europosła Michała Kamińskiego, o rzekomych spiskach w PiS-ie i podchodach Zbigniewa Ziobro, mających na celu przechytrzenie Jarosława Kaczyńskiego i wygryzienie go z fotela prezesa PiS-u. Michał Kamiński tak najzwyczajniej w świecie nie zauważył, że wypowiedź Zbigniewa Ziobro w europarlamencie składała się z samych faktów - w przeciwieństwie do bajdurzenia premiera Donalda Tuska, który za jedyny cel obrał sobie zasłużenie na pogłaskanie po główce przez "wielkich" tego Świata ... a właściwie ... Europy. Stąd te truskawki i entuzjazm w ich kosztowaniu a brak odniesienia do rzeczywistej sytuacji politycznej, gospodarczej i finansowej poszczególnych krajów europejskich i Unii Europejskiej jako całości. Stąd również okazja dla Michała Kamińskiego, wkupienia się w łaski salonu.

Wracając po kilku dniach nieobecności, do informacji politycznych, sądziłem, że temat "zdrad" w PiS-ie już się przejadł wszystkim prostytutkom, zarówno tym politycznym jak i dziennikarskim. Jak bardzo się myliłem, przekonałem się włączając tzw. "Fakty po Faktach" w TVN24. Te dzisiejsze, pod przewodnictwem Anity Werner należałoby jednak przechrzcić na: "Fuck_Ty PO ... fakt_Ach" ...  Anita Werner też! Do studia został zaproszony Janusz Wojciechowski z PiS, Paweł Zalewski z PO i Jerzy Wenderlich z SLD. Pani Werner pewnie zamarzyło się zdystansowanie innych, po fachu, zaklinaczy rzeczywistości, bo tematowi "zdrady" w PiS-ie i rzekomej rywalizacji o prezesurę zamierzała nadać nowy wymiar, "odważnie" zarzucając Zbigniewowi Ziobro, że ten "mijał się z prawdą". Tylko że na to by pokazać, na czym to "mijanie się z prawdą" miałoby polegać, już "dziennikarce, zabrakło i konceptu i czasu. Nieocenioną pomoc - typową neofitom - starał się nieść jej wszelkimi siłami, Paweł Zalewski, ale poza utarty schemat zwyłego prymitywnego oszusta, którego rolę odgrywa już od samego momentu odejścia z PiS-u, nie udało się mu wyjść. Za to Janusz Wojciechowski, niczym rasowy polemista, śmiało i zecydowanie, ale i spokojnie, punktował ich oboje, konkretami. A to już się bardzo nie spodobało pani "dziennikarce" i nie wiem, czy to z obawy o swoje stałe honorarium, czy może o wypłatę jakiejś specjalnej premii, zaczęła zachowywać się irracjonalnie, niczym najgorszy element  bolszewickiego dziennikarstwa. Tym swoim zachowaniem jednoznacznie pokazała, że używanie od jakiegoś czasu przez TVN miana telewizji publicznej, jest sporym nadużyciem i to nie tylko semantycznym a ona sama złamała wszelkie zasady jakimi powinno rządzić się rzetelne dziennikarstwo, a o którym jeszcze tak niedawno temu opowiadał, zaproszony przez salonowe media, guru dziennikarstwa Carl Bernstein.

normalny.neon24.pl/post/14750,przepychanki-na-gorze

Jedna z tych zasada mówiąca, że:

"Dziennikarz głównie powinien umieć słuchać i niekoniecznie czekać na to, co chce usłyszeć",

to dla Anity Werner czcze gadanie, to puste, niezobowiązujące słowa, za którymi nic nie powinno się kryć. Ona wie lepiej, jak powinien zachowywać się prawdziwy dziennikarz i pokazała to dzisiaj dobitnie na przykładzie Janusza Wojciechowskiego. Jego odpowiedzi na pytania były nie po jej myśli, co w jej mniemaniu uprawniało ją do zagłuszania wypowiedzi, powtarzania w kółko, że nie o to pytała. Janusz Wojciechowski wytłumaczył jej jasno na czym polegają te rozpowszechniane kłamstwa o "zdradach w PiS", ale ONA nie takich odpowiedzi oczekiwała, ONA wymaga, ONA żąda, by interlokutor podporządkował się jej TOK-owi myślenia i dywagował o sprawach, które co prawda nie istnieją, ale za to funkcjonują w politpoprawnych umysłach, jak wytwór ich chorych fantazji. Prikaz przyszedł z góry: Wmawiać, że Ziobro rozbija PiS, więc pieski dziennikarskie szczekają i starają się innych do takiego szczekania namówić. A jeśli nawet znajdzie się jakiś Janusz Wojciechowski, nie mający najmniejszego zamiaru tak oczywiste bzdury powielać, to od razu również znajdzie się "rozgrzana" pani "dziennikarka", która dzielnie zagłuszy niepoprawne wypowiedzi, przeszkodzi swoim gościom przedstawiać własne opinie na dany temat. A jak i to nie pomoże, to albo stwierdzi ni stąd ni z owąd: "... zostawmy już te sprawy UE ..." i zmieni temat albo da sygnał do całkowitego zakończenia "dyskusji".

Może przy jakiejś okazji opowie pani Anita Werner, na ile wycenia swój honor dziennikarski ...

Jak mawia jeden znany kabareciarz: "Nie można mieć cnotę i wziąć forsę!"

... i nie tylko pani Anita o tym wie.

Ciekawe czy w jej kręgach stawka jest stała, czy się przechwalają, kto dał więcej ...

 Może jakiś ranking?

 

Link do zdjęcia wprowadzającego:

tinyurl.com/3ef7bal

KOMENTARZE

 • dziś obejrzałem początek wiadomości tvn...
  pierwszy news to to ,"że w PiSie nie ma wojny".
  Usłyszawszy to wiedziałem ,że zabraknie im czasu na podanie co jest a czego nie ma w PO
  Toteż uzupełniam te lukę:
  okazuje się ,że w PO także nie doszło do tragedii. Pogłoski o bójkach i śmiertelnych ofiarach wśród członków PO także okazały się przesadzone...
 • Manipulacja
  Będzie znacznie więcej ataków na PiS przed wyborami, wszystko po to aby zagłuszyć merytoryczną rozmowę.
 • @adriano85@autor
  Prezenterka TVN-u to taka medialna koza .Beczy kiedy nie potrzeba.
 • Autor
  świetnie, że poruszyłeś ten temat. metody TVN są obrzydliwe a Werner w kwestii manipulacji , przewyższa już chyba Olejnik.!!!
  Zobaczyłam fragment wczorajszych Faktów po faktach.
  Fakt 1: Werner była zagłuszarką posła Wojeciechowskiego, gdy on rzeczowo, spokojnie mówił /szkoda, że nie głośniej i dobitniej!/ ona jak katarynka wtrącała bezsensowne zdanie i tworzyła się kakofonia słów. Gdy chciała przerwać tok mowy posłowi z SLD to mówiła: przeraszam panie pośle, że przerwę... - i zawieszała głos czekając jak on wycedzi swoją myśl, wówczas zadała pytanie.
  Fakt 2: kwestia scenografii, tlo na którym byli pokazywani posłowie,
  w całości był to budynek, ale poseł Wojciechowski na zbliżeniu pokazywany był na fragmencie budynku z rurami / taki obrzydliwy kwałek rur ściekowych/ - czy manipulacja nie szła w kierunku zochydzenia w słuchaniu Wojciechoskiego i sugerowania widzowi, że słowa Wojciechowskiego ścieką do ścieku?!!!
  Zalewski i seldowiec pokazywani byli w zbiliżeniu na wykadrowanym fragmencie budynku z oknami...
  Widz widzi i widz ocenia.
  Czy oni mają nas wszystkich za idiotów?????
 • Obroty firm TV spadają, będą zwolnienia
  walka o przetrwanie rozpoczęta.
  Wybory są tylko tłem.
 • Odnoszę wrażenie, że w przewodniej sile narodu
  rozprzestrzenia się wirus zwany "mózgozjadem".
 • @CzarnaLimuzyna
  Chyba również zacznę w podobny sposób "uzupełniać tę lukę" a więc w najbliższym czasie można będzie spodziewać w nowych postach tytułów i tez w stylu:
  " Donald Tusk nie bije żony i nie molestuje córki!"
  "Bronisław Komorowski w Rosji, podczas polowań na głuszce, nie chlał wódki w towarzystwie Palikota i jednego agenta KGB!"
  "Radosław Sikorski nie jest agentem wpływu za 100 tys. złotych!"
  "Nie ma diagnozy lekarza psychiatry w związku ze złym stanem umysłu Stefana Niesiołowskiego!"
  "Małgorzata Kidawa Błońska powiedziała prawdę!"

  Pozdrawiam
 • @Tatarka
  Wiernie oddałaś klimat tej dyskusji i celnie zobrazowałaś podłe metody stosowane przez Anitę Werner w celu zagłuszania merytorycznych, ale niezgodnych z jej poglądami politycznymi, wypowiedzi.
  Równie cenne, z Twojej strony, było uzupełnienie o element, którego nie zauważyłem, czyli "zagranie" scenografią, tłem ...

  Dziękuję i pozdrawiam.
 • @kanton
  "Beczy kiedy nie potrzeba."

  W tym sęk, że ta prezenterka TVN-u - i nie tylko ta - beczy kiedy nie trzeba, ale za potrzebą ... gdy potrzebuje dodatkowej kasy na "drobne" wydatki.

  Pozdrawiam.
 • Anita prostytucje zaczęła jeszcze na studiach ,kiedy postanowiła zagrać u Pasikowskiego w Słodko-Gorzkim
  wtedy to tylko fizycznie , teraz również mentalnie i duchowo się po prostu złajdaczyła i zeszmaciła .
  Jest tak bardzo wdzięczna Walterowi za pracę , że jest w stanie wszystko zrobić i powiedzieć.
  Najlepiej nie oglądac gówna typu TVN i Polsat ---telewizji byłych ubeków za rozkradzione pieniądze społeczeństwa polskiego stworzonych.
  Po co to słuchać i komentować ?
 • jak sie nie uda szybko sprzedac TVN do jesieni to najlepsza sprawa było by znacjonalizowanie firmy i sprzedaż udziałowcom
  przeswietlonym przez IPN ,najlepiej drobnym .
  A Waltera z ekipą dziennikarzy mozna przecież zatrudnić w Izraelu przy robieniu newsów o złych Palestyńczykach,którzy nie chcą oddawać za free swojej ziemi .
  Ciekawe czy zdążą sprzedać?
 • @Żeglarz
  a TVP? Wszystkie telewizje poza TRWAM są domami publicznymi, a nie mediami publicznymi

  O TVP jest krótka notka na moim blogu
 • Dlatego twierdzę, że w tym PRLu bis nie da się przejąć bezkrwawo władzy,
  przecież każdy rozsądny wie, że takich "dziennikarzy" i takie telewizje należy rozgonić na cztery wiatry.
 • Ile bierze Anita
  Ma w miare stala prace. Ma 33 lata. I nie musi lazik po ulicy szukac klijenta. Pewnie zarobi wiecej anizeli na ulicy. Przeciez nie mozna wymagac od takiej jak ona aby pracowala w TV Trwam. Podobna do Richardson. Gdyb Polska wybrala rozwoj cywilizacyjny. To pewnie nie mielbyscie w TV w Polsce takich tzw dziennikarzy na czolowkach. A tak tubylcom zatykaja rozumej takimi osobnikami. Macie to co chcieliscie

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031