Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
420 postów 4707 komentarzy

Autorytetom zastępczym: Stop!

1normalnyczlowiek - Jak mądre - to pochwal i powiedz innym, a jak złe to ... też powiedz innym a mi zwróć uwagę! Ale: Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

Niemiecko-Ruskie Niebieskie Szczury wypełzły na POkład.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapamiętajmy, że: Nie ma podłości, do której nie ucieknie się aktualna władza w obronie swoich bolszewickich mocodawców.

      Poniżej zamieszczam moją polemikę do artykułu znajdującego się obecnie na topie Nowego Ekranu. Właściwie, powinienem zażądać natychmiastowego wyrzucenia na śmietnik, zarówno tego artykułu jak i jego autora ... ale w tym wypadku, wobec tej wyjątkowej podłości apeluję, by wisiał ten artykuł na stronie głównej jak najdłużej:

Ku pokrzepieniu serc!

Tak, tak! Pokrzepieniu ...! Bo myślę, że każdy myślący człowiek, jak zobaczy ten bezmiar manipulacji, to jeśli dotąd nie wierzył, to już od teraz nie będzie miał żadnych wątpliwości.

 

--->Zawiszo Niebieski! Nikt inny, tylko jakieś antypolskie bolszewickie ścierwo mogło tak napisać:

"Bezsprzecznie zbrodnie niemieckie na terenach Polski nadal wzbudzają silne emocje. Jednak trzeba pamiętać, że po drugiej stronie też byli ludzie, nie tylko zbrodniarze, ale również żołnierze wcielani siłą do wojska ich matki, żony, które z drżeniem serca każdego dnia patrzyły na przychodzące listy, czy któryś z nich nie przyniesie informacji o śmierci najbliższego. Czy możemy Niemcom odmówić prawa do opisania ich strony widzenia? ...

Nie pierwszy raz takie ciągoty widzimy, wystarczy wspomnieć konferencje prasowe polityków PiS i próby zatrzymania emisji filmu National Geographics, „Śmierć Prezydenta", tylko dlatego, że film nie zgadzał się z wizją katastrofy kreowaną przez środowiska tej partii."


Ty, Zawiszo Niebieski, nie masz prawa podawać się, nie tylko (w nicku) za Zawiszę, ale w ogóle za Polaka!!!

      Naszym Polaków pierwszym i najważniejszym obowiązkiem jest obrona naszej Ojczyzny i dobrego imienia Polski i Polaków - także w kontekście historycznym.
Żadna obecność pojedynczych ludzi, których ty, niemiecki sługusie, uważasz za uczciwych, porządnych, siłą wkręconych w machinę wojenną, nie usprawiedliwia niemieckich zbrodni i niemieckich bandytów, ubranych w niemieckie mundury, mordujących Polaków! Ramię w ramię z tymi, którzy nas mordowali "na ochotnika", mordowali nas, nasze żony, dzieci, rodziców ... także ubrani w niemieckie  mundury ci "wcieleni siłą".

Przecież, gdyby ci niemieccy bandyci wygrali II Wojnę Światową, gdyby skutecznie spalili  Żydów, Polaków i inne nacje, to ci "wcieleni siłą" cieszyliby się na równi z tamytymi i nawet łezki by po nas nie uronili!!!

Dlatego zabijanie tych niemieckich bandytów, było obowiązkiem każdego uczciwego normalnego człowieka - tak jak obowiązkowe jest zabijanie wściekłych zwierząt, zagrażających ludziom. Te wściekłe niemieckie zwierzęta należało zabijać i tylko należy żałować, że nie można było również od razu zabić "ich matek, żon, które z drżeniem serca każdego dnia patrzyły na przychodzące listy, czy któryś z nich nie przyniesie informacji o śmierci najbliższego" - po to, by wypalić gorącym żelazem do cna genetyczną niemiecką skłonność do mordowania innych Narodów!!!

A ty, Niemiecka Niebieska Szmato, chcesz im dać prawo do wyrażania pretensji, do oceniania nas, do krytykowania za to, że śmieliśmy się bronić we własnym kraju, przed mordercami???!!!
 Zachowujesz się dokładnie tak samo tchórzliwie i wiernopoddańczo, jak Donald Tusk i Bronisław Komorowski wobec Kremla, gdy "tłumaczyli" Polakom, że jeśli będziemy domagali się dla tych co zginęli i dla siebie, szacunku, gdy zażądamy uczciwego śledztwa, gdy zaprotestujemy przeciwko ukrywaniu, fałszowaniu i niszczeniu dowodów, to zachowamy się NIERACJONALNIE, NIEODPOWIEDZIALNIE, bo to będzie oznaczało, że chcemy wojny z Rosją!

"Sprawa ta jednak pokazuje drugie dno. Pokazuje pragnienia i przyszłą politykę informacyjną PiS, gdyby ewentualnie udało im się dojść do władzy. Nie pierwszy raz takie ciągoty widzimy, wystarczy wspomnieć konferencje prasowe polityków PiS i próby zatrzymania emisji filmu National Geographics, „Śmierć Prezydenta", tylko dlatego, że film nie zgadzał się z wizją katastrofy kreowaną przez środowiska tej partii."

---> Łżesz kagiebowski psie jak bura suka Anodiny! Ten film zawierał tak wiele kłamstw, nieprawd, przeinaczeń, że nie powinien być w ogóle emitowany gdziekolwiek!  Pomijając istotniejsze sprawy, to nie widziałeś, ruski psie, tego wspaniałego wyposażenia wieży kontrolnej, którego obraz poszedł w świat - zamiast prawdziwego obrazu kurnika z ruskimi szympansami??? A nie widziałeś, jak kagiebiści mocno przeżywają, jak się zastanawiają, jak dociekają wszelkich przyczyn tragedii i jak świetnie współpracują z polskimi śledczymi - zamiast pokazania prawdy, że kagiebiści nawet na metr nie dopuścili Polaków do dowodów, CAŁKOWICIE uniemożliwiając im przeprowadzenie własnych badań!!!


"PiS wyraźnie dąży do decydowania o tym, co Polak może zobaczyć a czego nie. Ubiera to w pięknie brzmiące słowa patriotyzmu, wiary, prawdy, ale jak by tego pięknymi słowami nie chciał przystroić jest to cenzura, taka sama jaką posługiwano się w PRL."

---> I tu się odkryłeś całkowicie, jako wierny pies komuchów, wierny pies Tuska i Komorowskiego, wierny pies tej całej bolszewii, która ze strachu przed dojściem do władzy pisowców, gotowa jest  pójść nawet na taką podłość, jak ten twój paszkwil na Polaków!

" Czy trudno dziwić się, że ze strony Niemców Armia Krajowa była organizacją terrorystyczną? ..."

---> Oczywiście, że nie trudno! Przecież oczywiste jest, że to dziewczyna terroryzuje gwałciciela swoją obecnością, swoją urodą ...,  a dziecko terroryzuje swoją niewinnością pedofila ...


Won do budy ruskiej  Niebieski gwałcicielu i pedofilu!

      Przez takich jak ci Niebiescy Czerwoni, nie tylko niemieckie dzieci, ale całe pokolenie, które już wojen nie pamięta, gotowe jest uwierzyć, że Wojny Światowe, obozy koncentracyjne ... to pomysły Polaków a polscy bohaterowie, ci z Armii Krajowej i ci "powojenni"  Żołnierze Wyklęci, to terroryści, tylko zakłócający spokój miłującym pokój wielkim europejskim narodom, niemieckim faszystom i ruskim bolszewikom.

Nie wolno do tego dopuścić!


 

Link do zdjęcia wprowadzającego:

niepoprawni.pl/files/images/niezalezna%20komisja.preview.jpg

KOMENTARZE

 • Parteigenosse @Zawisza Niebieski stwierdza, że chce niemieckiej prawdy w TVP — czyli hitlerowsko-bolszewicki pamflet na NE
  !
  Parteigenosse @Zawisza Niebieski stwierdza, że chce niemieckiej prawdy w TVP — czyli hitlerowsko-bolszewicki pamflet na NowymEkranie

  Dobrze, że dajesz tę opinię o tej nazistowsko-sowieckiej propagandzie mocno promowanej na NE.

  Ja też już to skomentowłem w notce:

  http://salski.nowyekran.net/post/94244,parteigenosse-zawisza-niebieski-stwierdza-ze-chce-niemieckiej-prawdy-w-tvp-czyli-hitlerowsko-bolszewicki-pamflet-na-nowymekranie

  *
 • @
  ..dobrze, że choć teraz ludziska przejrzeli zawiszę ...niedawno był tylko zawiszą..teraz jest niebieskim...lepiej późno niż wcale...
 • @danz
  "Zawisza N. oczywiście ale tak teraz myślę, że on przecież doskonale to wszystko znać musi , po wysmarowaniu takich "cudownych" przemyśleń."

  ---> Poszedłbym dalej. Po formie i treści można by przypuszczać, że "zaszczycił" nas swoją obecnością historyk, pełniący obecnie funkcję premiera. Przecież sam się chwalił podtrzymywaniem w domu tradycji przez jego Mutti ... No a deklaracja, jak mu ciąży nasza "nienormalna" polskość, ostatecznie jakby potwierdza te tezę, że to on pasuje na autora tego paszkwilu, podpisanego Niemieckim Zawiszą :)

  Pozdrawiam
 • @ autor
  Jak to opisywał Cejrowski:
  Na ugryzienie komarów najlepsze jest wysmarować wszystko gównem. I podpowiadam, że to ironia.
  pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031